| Pop_Daniel_1983 a întrebat:

Am un ajutor pentru toti care si_au blocat telefonul sau tableta si cere contul de google trebuie resetat pentru ca este blocat trebuie simultan apasat 3 taste pentru resetare. volum tastasuperioara.home si tasta care inchide sau deschide telefonul sau tableta.Dupa ca at_i resetat introduceti un cont valid google si gata. funda la toti care merge acasta schema. funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Felicitatari, ne bucuram ca ai descoperit internet-ul dar nu ne prea intereseaza, din moment ce acea combinatie de butoane se aplica DOAR la unele telefoane/tablete si DOAR de la Samsung.

| denyemy a răspuns:

Nu merge la toate, telefon LG Optimus, nu merge combinatia de taste, merge cu home+camera+power.
Tableta Serious S716... nu are buton de home, dar se reseteaza cu power+vol. down.
Combinatia aia de taste a ta e doar pentru unele telefoane.