| anncamarria a întrebat:

Am un Allview A4All cred ca de 2 ani. De 1 an si ceva nu l-am mai deschis deloc.Acum am incercat sa-l deschid si nu functioneaza.L-am tinut peste noapte la incarcat la unitatea de la calculator si tot nu merge.Cand am inceput sa nu-l mai folosesc a functionat.Ce pot face? Trebuie incarcat la priza?

2 răspunsuri:
| AlexandruBGD a răspuns:

Da.

| userul7200 a răspuns:

Normal ca ar trebui sa incerci sa il incarci la priza. Iar unitatea trebuie sa fie pornita ca telefonul sa se incarce...