| costiclaudiu a întrebat:

Am un ALLVIEW p5 quad dar m-i s-a spart displayul si cat m-ar costa sa il repar?

DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Salut pai in jur de 300 lei ...adica cel mai mult poate costa 600 lei, dar stai calm ca pretul potrivit este cel de 300 lei si poti sa il schimbi la orice service gsm.

1 răspuns:
| MinivaGSM a răspuns:

Salut,

Display-ul (partea care afiseaza imaginile) sau touchscreen-ul (geamul de deasupra) s-a spart?

Multa lume le confunda.

Un link de folos pentru service gsm si piese aici https://www.minivagsm.ro/touchscreen-geam-sticla-allview-p5-quad

O seara frumoasa!