| Raluca230 a întrebat:

Am un Allview P6 life, si s-a spart ecranul. Sa il repar costa 270. Sa imi iau un Samsung galaxy young care costa 250 sau sa repar ecranul cu 270?

2 răspunsuri:
| alexbit90 a răspuns:

Mai bine repari Allview Samsung e mai slab decat p6 are ram mai putin, imagine mai slaba... aici gasesti o comparatie.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6873&idPhone2=5280

| Maria_Deea_2001 a răspuns:

Mai bine iti cumperi alt telefon, deoarece sa il repari costa mai mult decat altul nou.