| IuliAdv05 a întrebat:

Am un amplifcator MTR. Am legat amplificatorul la o boxa dar se aude incet. Am sa las niste poze :https://imgur.com/a/I5R5t. Poate e ca la plus si minus din ultima poza nu am legat nimic? Multumesc

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Pune o poza cu spatele amplificatorului la conexiuni.

| Ironwin a răspuns:

La plus si minus se leaga o baterie externa pentru a putea folosi amplificatorul fara legatura la reteaua de 220 de volti. Problema poate sa fie de la difuzor sau amplificator, incearca sa conectezi alt difuzor si vezi daca merge.