| cn a întrebat:

Am un antivirus bitdefender.la ramura "protectia in timp real a fisierelor" apare ca e dezactivat.si nu pot remedia problema.ma ajutati va rog?happy

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă alt antivirus. Şi eu am păţit-o cu Bid-ul şi mi s-o virusat însuşi antivirusul să nu mai zic de calculator... Îţi recomand avira antivirus free.Pe ăsta îl am şi eu şi sunt foarte mulţumit de el.

| jabiilord a răspuns:

Reinstaleaza-l sau foloseste Avast free edition e gratuit http://www.tutorialepc.ro/......avast.html

| Jony123 a răspuns:

Auzi de ce nu folosesti tu Avira, e prea bun sa fi free dar este free nu ca bitdefender