| VIKZ a întrebat:

Am un aparat foto benq c1450 si nu stiu cum sa filmez HD. Am acolo functia HD 720p, dar este pe gri adica indisponibila, iar celelalte adica vga si web sunt pe negru adica pot sa le selectez.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca ai activat un mod ce nu suporta asta. in setari, incearca sa dai totul pe prestabilit sau automat.

| ionutzuck a răspuns:

Este din cauza cardului de memorie nu soporta o viteza de scriere asa mare, schimbal cu unul clasa 4 sau 6