| dana90 a întrebat:

Am un aparat megapix vx12 are baterii reicarcabile cat trebuie incarcate?

3 răspunsuri:
| TaNNNkEr a răspuns:

De obicei incarcatorul are un beculet special care se aprinde cand sunt pline. dar nu cred ca e o problema daca le lasi mai mult. Deci nu sta numai cu ochii pe incarcatorwinking

| dana90 explică (pentru TaNNNkEr):

Nu stiu are 2 becuri verzi si alea stau aprinse tot timpu acumulatorul este de la energizer

| Ciobi_Alexandru_1994 a răspuns:

Daca incarcatorul are un bec mic il uncarci pana se inchide becul
big grin