| Cristian_Asenica_1972 a întrebat:

Am un Asus RT-N10 ca router l-a inceput a mers am intslat CD care l-am primit de la ei si peste vreo luna s-a oprit.Are semnal apare ca e puternic toate linile dar cand incerc sa intru pe net nu pot e ca si cum nu sunt conectat chiar daca zice ca e semnal am incercat sa il dezinstalez si sa reinstalez dar tot asa.Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Te-ai conectat cu contul si parola primite de la provider-ul de internet?