| Riciard a întrebat:

Am un Asus Zenfone 2 versiunea cu 4gb de ram 5.5 inch si as dori sa imi cumpar un capac flip cover original cu sticla in acel cerc ca in review-ul lui Buhnici am telefonul de peste 2 ani si cand l-am cumparat nu m-am gandit sa imi cumpar o asemenea husa dar acum as dori una deoarece cea pe care o am s-a rupt. Husa trebuie sa poata fi achizitionata in lei romanesti.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Din cate eu stiu nu prea gasesti in tara ci doar pe Amazon. Si eu am cautat insa cu sticla in acel cerc nu am gasit, ori era cercul gol ori era husa din intregul insa sunt pe Amazon si sunt destul de ieftine. Daca iti gasesti pe cineva care sa te ajute, atunci sunt in diferite culori si arata cool! Numai bine!