| Anonimul9393 a întrebat:

Am un BlackBerry Curve 8520, mi-am bagat ultima versiune de soft (5.0) l-am formatat si am aceeasi problema! Vorbesc la telefon si dintr-o data, incepe si se schimba de pe "SpeakerPhone" Pe "HeadSet" ( casti ), chiar daca eu nu bag casti sau orice... el se schimba mereu si nu mai aud ce vorbeste persoana respectiva, imi tot bipaie cand se schimba si se intrerupe 1 secunda mereu, face asta mereu... si nu stiu ce sa fac, si nu o data ca asa nu era problema, sa zicem de 59 ori pe minut si, candintru sa pun muzica, o melodie porneste direct pe HEADSET, chiar daca eu nu am casti bagate, si trebuie as schimb eu, si dupa merg melodiile, dar la apeluri nu pot schimba pentru ca o face singur si mereu si daca schimb dinainte tot la fel face, stie cineva ce ii pot face? VA ROG!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dul la service am mai patit eu asa pana ma inervat l-am deschis am vazut o piesa neagra carbonizata l-am rupt si mi-a mers fara probleme doar castile nu imi mai mergea laughing

| mayweather01 a răspuns:

Daca e curve...