| AlexSalutir a întrebat:

Am un calculator si nu stiu daca ar fi bun pentru livestream si sa filmez unele jocuri. Vreau sa imi fac un canal de yt si vreau sa stiu daca am cerinte bune pentru asta.
Cpu Intel i3-4130 3.40Ghz
Placa video Geforce Gtx 745 4Gb
6Gb ram DDR3 dual channel 800 mhz
Hard disk 1Tb
As vrea sa imi iau unul mai bun dar totusi sunt destul de multi bani pe care trebuie sa-i investesti. Astept parerile voastre, dau funda!

Răspuns Câştigător
| CristiQWwwww a răspuns:

Pai depinde de ce jocuri ai dori sa rulezi pe pc in cum ar fi daca ai vrea sa faci live pe 720 ai trebui sa rulezi un joc cu cerinte destul de mici daca ai vrea sa mearga decent un live in 720p ai trebuie sa rulezi jocuri ori pw low ori jocuri cu mai putine cerinte.Eu ti-as recomanda sa mai stragi bani si sa iei o placa video mai mare