| anonim_4396 a întrebat:

Am un canal de youtube de ceva timp cu desene animate gen Willy Fog, si as vrea sa știu ce desene v-ati dori sa vedeti? De exemplu un desen pe care l-ati văzut de mult si nu îl găsiți sau ceva anume. Eu împreună cu un prieten deja am tradus niste desene si subtitrat. Daca vreti sa aruncați un ochi intrati pe www.youtube.com/mrtzra si așteptăm sugestii cu ce ati vrea sa vedeti, noi vom analiza si traduce desenul anume etc.

2 răspunsuri:
| Pacquiao a răspuns:

Testoasele Ninja happy
Robotboy happy
Cubix happy
Ce desene faine erau odatawinking
Acum vezi aceleasi desene in fiecare zi si nici macar n sunt la fel de frumoase sad

| malimali2002 a răspuns:

Familia Foster/Fetitele Powerpuff ^•^