| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Am un card de 8 GB cl. 10 si un telefon Allview v1 viper e. Cand aveam android 4.4 totul functiona normal. Dupa ce am facut update-ul la 5.0, cardul este recunoscut de telefon doar vreo ora si jumatate, dupa care trebuie sa restartez telefonul pentru a-l recunoaste (tot pentru o ora si jumatate). Am formatat cardul-degeaba... Am dat mai demult resetare din fabrica la telefon-degeaba... Ce pot face?!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa iei legatura cu cei de la Allview: 0268 336 663, Service Luni - Vineri 8:30 - 15:30