| coco4782 a întrebat:

Am un card de memorie microSD 2GB cand il introduc intr. un samsung S3350 (al meu) se incinge foarte tare (cardul) si imi spune ca este necesara formatarea dar nici nu il citeste... ajutati-maaaa! dau funda...promit!

2 răspunsuri:
| Razvan4414 a răspuns:

Poi iti spun ca si al mine e la fel al telefonul meu du-te al un amagzind e telefoane si cumpara un card compatibil pentru Samsung probabil este compatibil pe nokai ca al meu ca si mei alfel face.Am luat altul de Samsung si acum merge struna

| alex2000maxx a răspuns:

Am avut si eu problema asta nu ai ce-i face trebuie aruncat.