| NicVal74 a întrebat:

Am un card de memorie SanDisk de 2 gb si a fost utilizat intr-o tableta PC Lodestar LS-1022 acum l-am pus in tot ce e posibil card reader, telefoane si nu mi-l mai vede mentionez ca am vrut sa-l formatez si nu vrea, imi apare tot felul de erori el acum e in format raw.va rog sa ma ajutati sa-l fac utilizabil ce pot sa fac? multumesc

3 răspunsuri:
| Florin_Salam_1945 a răspuns:

L-ai formatat gresit el a fost Pe ntfs dupa sa introdus in tableta pc sa formatat direct in FAT32.