| Fernando9Torres a întrebat:

Am un card "hama"(primit cu masina) ce il folosesc pentru muzica in masina. Am o problema cu el. Nu imi gaseste toate melodiile bagate pe el, de ce? Mi-am bagat 3 melodii ultima data, nu-mi gasea nici 1 iar dupa mai multe incercari de ale mele am reusit, mi-o gasit 2/3. Specifc, ca mi-am bagat melodii pe el si merge dar din de ex 10 melodii doar 8 gaseste.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Converteste-le in acelasi format
2. Pune nume scurte, fara spatii, fara semnul de "si", fara paranteze
3. Scoate informatiile suplimentare (artist, gen, etc.) in cazul in care sunt.mp3-uri

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-le nume scurte, fără spații

| Fernando9Torres explică (pentru sierra1):

Am melodii cu nume lungi si nu are nicio problema in a le recunoaste

| Wr3nch a răspuns:

Sunt toate in acelasi format audio?