| adrianpetrican a întrebat:

Am un card student la raifaisen Mastercard. Am pus cardul la paypal la acceptat dar nu pot retrage bani pe paypal pe card. Daca ma duc la raifaissen pot sa imi fac un alt card visa electron pe acelasi cont bancar? Pe visa electron pot sa retrag bani din paypal?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cu visa electron poti extrage banii

| Stefan42 a răspuns:

Da, poti. Pentru mai multe detalii te poti duce la ei si iti explica ce ai de facut pas cu pas. Aici primesti n raspunsuri, dar sunt sanse sa " strici" ceva si sa nu mai poti rezolva nimic. Cel mai bine vorbesti cu cei de la Raiffeisen.