| Andreea50 a întrebat:

Am un card Visa Electron emis de Banca Transilvania pe care l-am atasat unui cont Paypal, dar nu am reusit sa fac si verificarea cardului. Am inteles ca cei de la banca trebuie sa faca ceva setari si urmeaza sa le fac o "vizita". Ati trecut printr-o astfel de procedura? Cum decurge totul? Trebuie sa completezi hartii? Ce costuri implica?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa faci o vizita. Eu am facut inrolarea prin telefon. E un numar de telefon pe card.

| mihai8092 a răspuns:

Cei de pa paypal iti trimit un cod pe care trebuie sa " activezi " cardul, dat din pacate eu am introdus alt cod, eram cu capul in nori big grin ma poate ajuta cine cu un sfat sau cum pot face sa imi activez din nou cardul pe paypal?