| CurcubeuInCulori a întrebat:

Am un cd cu poze, dar nu le pot vedea. Cand vreau sa le deschid imi apare asta :"windows photo viewer can't open this picture because either photo viewer doesn't support this file format, or you don't have the latest updates to photo viewer". Ce as putea face ca sa vad pozele?

5 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Cel mai probabil cd-ul nu a fost facut bine sau scrierea cd-ului nu a fost finalizata cu succes

| al3x955 a răspuns:

Vezi ca pozele sa aiba format jpg. iata cum ar trebiu sa fie pozele :de exemplu sa zicem ca poza ta se numeste 123 ea trebuie sa fie acolo 123.jpg

| SagittariusM a răspuns:

Pt. a le putea vedea trebuie sa schimbi formatu pozei, procedand astfel:click dreapta pe poza-rename-si scrii la urma.jpg, de exemplu poza mea se numeste photo.bmp(bmp este un alt format al pozelor)il scimbi in photo.jpg.Ai inteles? Bafta!

| Marcu_Daniel_1979 a răspuns:

Cum pot vedea pozele de pe un cd