| random1620 a întrebat:

Am un cont de Facebook mai vechi si vreau sa sterg pozele de pe el dar problema e ca nu mai stiu vechiul numar de telefon sau email-ul. Dar stiu parola. E vreo modalitate sa ma mai pot conecta pe acel cont?

4 răspunsuri:
| Mlarisa58 a răspuns:

Nu trebuie să ști neaparat email-ul, intri pe Facebook si apesi pe butonul cu Am uitat parola, o sa iti ceara email sau nr de tel, dar tu la email scrii numele contului de Facebook ( sper că îl ști ), apoi selectezi contul tău si îți va cere parola. La mine merge.

| ionutx02 a răspuns (pentru Mlarisa58):

N-am stiut de chestia asta. Trebuia sa specifice ei ca poti sa pui si numele contului.

| Mlarisa58 a răspuns (pentru ionutx02):

Încearcă și să îmi spui dacă ai reușit.

| ionutx02 a răspuns:

Ai sanse foarte mici sa te poti conecta la acel cont de Facebook daca ai uitat email-ul sau numarul de telefon. Daca era invers si aveai acces la email sau numarul de telefon puteai sa recuperezi parola usor.