| AdreeaValentina a întrebat:

Am un cont de Fb. vechi care nu il mai folosesc si am acum altul nou... Vreau sa sterg contul cel vechi pentru ca contine poze de cand eram mica foarte prostesti air prietenii mei rad de mine,iar eu nsutiu cum sa il sterg, nu mai stiu nici contul si parola de la acea pagina de Fb. Mi-am dat raport pe acel cont de vreo 5 ori si dupa tel. lu' varmiu la fel si tot e acolo...Ce pot face pentru a sterge acea pagina de Fb? Va rog sa ma ajutati!
Funda.

2 răspunsuri:
| IdeaL a răspuns:

Dai în setările contului. În securitate...pe acolo, si dai închide contul. Dacă nu îi mai ști parola îl închizi cu mail, caută tutoriale pe YouTube. Funda? happy

| AdreeaValentina explică (pentru IdeaL):

Nu stiu nici contul nici parola de la pagina veche de Fb.