| Peter28 a întrebat:

Am un controller din ala simplu cu o maneta si 4 butoane A, B, C, D si doua Start, Select. Cand vreau sa-l bag in USB la calculator imi spune ca nu-l recunoaste. Ajutati-ma e nou-nout controllerul si nu vreau sa-l arunc.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca e un controller ieftin sunt toate sansele sa nu fie compatibil cu windows 7. Incearca sa vezi daca gasesti ceva drivere pe net, dar no-name-urile nu se obosesc sa faca.
Am avut aceeasi problema cu un webcam acum 3 ani, e prin tomberon pe undeva.
Bafta

| Peter28 explică (pentru CataC):

Da mersi mult

1 răspuns: