| chardior2020 a întrebat:

Am un ego aio box de 4 luni, o luna nu l-am mai folosit si cand l-am folosit din nou am vapat fara baterie si simt un gust de ars, nu e rezistenta. Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| ncristian7805 a răspuns:

Salut! incearca sa incarci vapeu, si sa-i pui o rezistenta noua. Gustu de ars il iei in primul rand ca ai fumat cu el descarcat, sau daca nu de la rezistenta, desi zici tu ca nu e de la ea, dar cam asta ar fi. Vapeu asta l-am avut si eu, tare prost, rezistente super slabe, gustul trimis cam slab.