| Dcineva a întrebat:

Am un fisier pe care ar trebui să îl instalez dar imi apare openwith si nu stiu cu ce sa il deschid sau ce sa descarc

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu ai windows 10? sau cauta pe google extensia si descarci program dupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensia?

| Dcineva explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa instalez un joc, doar ca nu il pot executa, ce program sa descarc ca sa il instalez

| Dcineva explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa instalez un joc si nu stiu cu ce sa il deschid ca nu imi apare normal acel executabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă apare "open with", nu e executabil. Vezi în Windows explorer la view să ai file name extensions selectat și spune-mi extensia(acele litere de după punct).