| VisualBasicExpert a întrebat:

Am un fisier word si scrie pe fiecare pagina sus numele la unul si vreau sa scot numele ala ca sa scot paginile la imprimanta dar nu stiu reusesc sa scot numele ala:(( uitati cum arata http://screenshooter.net/0061912/kyvyffo

Răspuns Câştigător
| buburuzul a răspuns:

Dai pe view-header and footer si dai stergere la numele ala

1 răspuns:
| VlyCas a răspuns:

Ala se numeste"antet"...intra in opriunea wiew cand ai word-ul deschis si acolo gasesti "header and footer"...deselectezi si gatatongue (ti-as face un screenshooter da nu stiu cum) laughingdaca ma inveti iti arat