| Cadillac a întrebat:

Am un galaxy mini si cand bag usb imi scrie pe telefon ca a fost conectat dispozitivul usb dar la pc nu apare nimica. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| ionutz24_2810 a răspuns:

Iti zice ca a fost conectat dispozitivul usb da tu trebuie sa mergi in bara de notificare aia de sus si sa dai activare/pornire stocare USB

2 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Ai grija ca atunci ca introduci cablul usb in pc sa iesi din toate aplicatiile de pe telefon poti fii melodii sau jocri deschise.
BafTA!

| ktalin2k a răspuns:

Trebuie sa instalezi kies Samsung
deoarece asa nu merge deoarece telefonul are android

funda?smug D