| Ioan_Velican_1959 a întrebat:

Am un GPS PCNet -PH 3511.Am cumparat un microcard cu hartile Europei.Cum il instalez?
Multumesc

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Bagi acel microcard in el daca poti.

| mihai69 a răspuns:

Dacă respectivul card nu era destinat special acestui aparat (care din câte îmi dau seama are un soft de navigație proprietar), poți să te duci să ceri banii înapoi pe el.
Cu 150 de lei cumperi un smartfone nou, pui pe el un program de navigație gratuit de pe magazinul google și ieși mai ieftin decât cu minunile astea vechi.