| M3taX a întrebat:

Am un hacker pe urmele mele. Există vreo aplicaţie pt android sau orice altceca care să mă protejeze?

(Nu, antivirusurile nu mă ajută cu nimic)

Fundăh.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-ti o aplicatie antispyware de pe store.

| LTAA a răspuns:

De unde stii? Vreo reclama din Browser, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica te rog cum si de ce esti convins/a ca ai un hacker pe urmele tale.Ce anume te face sa crezi asta ca sa ne putem da seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă hacker-ul știe să folosească Kali (noul BackTrack) și a mai și făcut vreo 4 ani de informatică (liceu), nu prea mai ai ce face. Dacă nu, poate este un copil și nu ai de ce să îți fie fica. Oricum recomand să îți iei un FireWall sau să deconectezi telefonul de la rețea.

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ce prostii spuneti...