| anonim_4396 a întrebat:

Am un HTC M7 si ieri i-am facut un factory reset.Acum nu mai pot accesa Google Play, imi spune ca "A aparut o problema de comunicare cu serverele Google.Incercati din nou mai tarziu.".Mentionez ca am o conexiune buna la internet iar contul functioneaza pe PC. Vreo idee de ce nu functioneaza si cum as putea sa il "repar"?

1 răspuns:
| ShobyWTF a răspuns:

Descarca google play direct pe pc si pe urma il pui pe HTC M7 si il instalezi si tot asa.