| soffie a întrebat:

Am un HTC wildfire si dupa ceva timp a inceput sa faca figuri. Se inchide cand vorbesc sau ma suna cineva si nu se mai aprinde decat dupa o perioada destul de lunga. Bateria nu tine nici ea prea mult..maxim o zi. Ce credeti ca are? Si cat m-ar costa sa-l repar?

1 răspuns:
| OneGentleman a răspuns:

Cel mai probabil ai o problema legata de soft-ul aparatului, du-te cu el intr-un centru autorizat si dansii o sa iti spuna despre ce este vorba!