| anonim_4396 a întrebat:

Am un i5 4460 3.2 ghz 4gb RAM 1tb gtx 1050 ți 4gb și nu știu de ce mie se blochează GTA 5

Ajutorr

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci un update la drivere, sau instaleaza alt windows, daca nu merge inseamna ca ai o problema hardware, cu componentele astea ar trebui sa joci la maxim fara probleme.

| Constantin_Serghi_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi poti sa o aplicatie care sa imi scaneze pc sa vada

| Constantin_Serghi_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am windows 10 pro 64 bit

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are legatura cu windows, drivere pur simplu are prea putina memorie pentru gta 5

| RAY a răspuns (pentru Constantin_Serghi_1995):

Isi cumperi inca 4 gb ram si gata

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ar putea fi si de la hard sa stii sau de la memoria ram, eu unu am avut probleme pana cand mi am upgradat memoria ram de la 8gb ram la 16 gb ram si un ssd, placa ta video e super ok nu e din cauza ei, eu am 960m si nu am probleme, sau poate fi de la un virus, am avut unul care imi tinea cpu la 90% mereu, am reinstalat totul sa revenit la normal sau din cauza inclaziri