| anonim_4396 a întrebat:

Am un id pe care nu am mai intrat demult si am uitat parola si nici nu mai stiu intrebarile acelea...cum as putea sa recuperez parola?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MonsterCookiesOo a răspuns:

R.I.P nu mai ai cum. doar daca est hacker.

| ZiZan a răspuns (pentru MonsterCookiesOo):

Nu e, altfel nu mai intreba laughing

| LiazAdrian a răspuns:

Deodata, ce numai stii raspunsurile la intrebarile alea, ia-ti adio de la id-ul ala... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| LiazAdrian a răspuns (pentru J0KeRuL):

Bai, omule. Ma lasati toti cu filmele voastre porno? numai la astea visati? la sani si fund? numai la astea va e gandul? duceti-va undeva si numai voi sa va uitati. Nu ziceti si la ceialrti ca nu ii intereseaza -_-

Răspuns utilizator avertizat
| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Eu am avut probleme cu id-ul meu si l-am recuperat.Nici eu nu stiam intrebarile si apoi mi-am amintit ca am un e-mail alternativ si acolo mi-a trimis sa schimb parola si a mersbig grin