| Houselaurie a întrebat:

Am un iphone 3 gs, cum pot pune parola la mesaje si de unde pot pune pe vibratie, silentios caci din butonul acela e doar pentru general si fara sa vibreze nimic mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu stii sa umbli pe prorpiul telefon...ia-ti un Nokia 1110

Dai in setari si apoi la sunete si iti apare primul buton pentru vibratie pentru silentios si il dezactivezi, si eu caut un program pentru parola doar la mesaje si din cate am auzit ar fi iProtect dar inca nu l-am incercat happy