| R_8074 a întrebat:

Am un iPhone 3GS de cateva zile si. nu merge sa ii schimb poza de pe ecran. nu stiu ce are, am umblat la "Settings" si apoi am dat "Wallpaper" si imi apare ca l.am schimbat doar ca... imaginea de pe ecran e aceeasi. Ma puteti ajutaaa?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la imaginea pe care o vrei aleasa pentru fundal (in photo)si apesi de 2 ori cu degetul pe poza si o selectezi ca imagine de fundal apoi ''clik''ok! In momentul selectiei poti sa o maresti sau sa o micsorezi cu degetele asa cum iti place sa se vada pe ecranul principal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un LG si tot asa patesc, ba chiar cand ii dau pe "setare" imi zice " memorie plina". ce pot face?

| Sebastian74 a răspuns:

Daca te referi la background imaginea neagra de sub iconite trebuie sa i faci jailbreak nu merge altfel. poate doar daca ii faci update la iOS 4. 0. 1
In caz ca te refereai la poza care iti apare cand il deblochezi trebuie doar sa intri in wallpaper cum ai zis si tu alegi daca vrei pozele pe care le are iphone-ul sau camera roll apesi imaginea dorita si o sa ti arate wallpaper preview apesi set si ai terminat! sper ca te-am ajutat