| Gabi1999 a întrebat:

Am un iPhone 3Gs l-am cumparat doar cu cablu de date fara incarcator si eu am taiat cablu de date si am pusa mufa de iPhone la un incarcator de Nokia,Samsung nu mai stiu exact si nu se mai aprinde acum, s-o fi ars? sau ce are? Dau funda

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai bagat prea mult curent in iPhone-ul ala si l-ai bulit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori nu ti l incarca, ori l ai ars... oricum felicitari mai bine cumperi un telefon nou decat un incarcator nu?

| Zapkitu a răspuns:

Se poate sa se fi ars (daca s-a oprit dintr-o data), sau probabil l-ai supra-incarcat, blocanduise sistemul.

| Gabi1999 explică:

Cat m-ar costa reparatia?

| NavetaAzuga a răspuns:

Postibil sa nu intre curent in el sau sa se fi ars!

http://www.ssshoesss.ro/site/?wiy_aid=51cac72ce61c3&wiy_bid=389e2ca9