| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 3gs si inca nu prea stiu nimic despre ellaughing. Cum pot pune melodii/poze/filmulete/aplicatii pe el? Fundaaa+ vothappy

3 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Descopera singura, e mai frumoas asa! FUNDOI?

| Zadkiel a răspuns:

Trebuie sa-ti descarci iTunes. Cu el iti sincronizezi ( bagi ) pozele, muzica, contactele, aplicatiile etc. Iar tot ce descarci poti lua de pe Apple store de acolo. Sau daca ai internet pe telefon poti intra direct de pe el si sa-ti descarci big grin

| Andradapricopi a răspuns:

Pai primul pas,: trebuie sa deschizi telefonul, apoi intri in meniu dai la profil unde ai google scrii melodii le descarci sau daca nu intri la melodii mele si dai sus la descarca muzica. Daca nu-ti apare inseamna ca trebuie sa-ti iei card de momerie pentru telefon si calculator.happy