| Cristi29 a întrebat:

Am un Iphone 3GS si nu stiu ce are de nu mai merge sa donaldez depe App Store (I Tunes) la orice aplicatie cand dau pe aia FREE nu mai apare instal ma puteti ajuta dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Darkhawker a răspuns:

Daca pe iPhone ai versiunea de iOS 3.1.3 sau mai vechi acesta este motivul. Momentan pare a fi un bug si nu poti luat aplicatii noi direct de pe telefon. Fie astepti sa se rezolve problema, fie faci update la o versiune mai noua de iOS.