| armand3004 a întrebat:

Am un iPhone 4, iOS 5.1.1 cu Gevey dar nu reusesc sa ma inregistez in retea. Am urmarit pe internet tot felul de tutoriale, dar nu reusesc. Am inchis telefonul, l-am deschis cu Gewey-ul introdus, dar in momentul in care il descid la toti apare o liniuta de semnal... la mine nu imi apare. Apoi imi apare ceva cu gevey-ul si sa apelez 112, fdac acest lucru apas pe Flying Mode, dar nu imi apare reteaua Orange... Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Ai incercat si cu alt gevey? Asa poti sa iti dai seama 100% se intampla sa se mai si strice gevey sim-urile.

1 răspuns:
| kiciluci a răspuns:

Dupa ce faci 112 il lasi vreo 2 secunde si dupa aia ii dai pe mod avion si ii dai pana ramane pe mod avion si la un momentdat iti va da o eroare sim ii dai ok si duaia astepti cateva secunde bune si ar trebui sa mearga dar sa nu uiti sa astepti 15 secunde de cand iti da mesaju ala in care iti zice sa formezi 112