| FlorinCiokan a întrebat:

Am un iPhone 4, S-a inegrit ecranul dintr-o data. Ma sun de pe alt telefon si suna. dar ecranul tot negru e, bag la incarcat si se aude acel sunet ca incarca. Ce s-a intamplat oare? Telefonul e aprins, suna. dar ecranul e negru nu vad nimic.

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Salut! Chiar daca nu vezi nici o fisura pe ecran, poate sa fie fisurat si de asta este negru. Daca la intuneric nu apare putina luminozitate pe ecran atunci ai o defectiune la partea electronica a displayului.