| Amalliaa a întrebat:

Am un iPhone 4 si de ieri nu ii mai merge sunetul cand ascult muzica sau cand ma suna cineva, dar daca bag castile merge. Bine, are perioade, un minut merge, apoi nu mai merge cateva ore. Si tin sa precizez ca nu mi mai apare chestia sa i micsorez sau sa i maresc volumul l-a sunat la muzica, Ce pot face?

2 răspunsuri:
| AqCoX a răspuns:

Du-te cu el la un service gsm! este singura varianta! tu acasa nu ai ce sa ii faci!

| XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX a răspuns:

Intra la setari si deconecteaza-ti castile, daca nici asta nu functioneaza du-te la un service gsm.