| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 4s replica facut in china vreau sa stiu daca merge sa bag jocuri sau aplicatii cum ar fi fruit ninja, angry birds. Are o aplicatie Tom cu cainele si pisica aia care vorbesc cand zici ceva:). http://www.bestdual.ro/15-iphone-4-dual-sim-capacitv-hd. html aici se afla informatii despre el

4 răspunsuri:
| Michaelis a răspuns:

Merge daca pui, nu se intampla nimic rau o colega de clasa are si merge destul de bine eu am iphone 3 si il am.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundita? happy

| AlexOrian a răspuns:

Pai... iti explic eu:
Pentru net iti trebuie wifi si atat
Pentru muzica si jocuri iti trebuie cont, dai pe google si downloadeaza itunes si detune, pui melodii de pe telefon pe detune si proma tot pe itones, dupa descarci tot in telefon, daca pui melodiile tale de pe pc, cele ale telefonului de dinainte se sterg...
Pentr jocuri iti trebuie cont cum am zis, cauti pe google si scrii:''cont gratuit Apple'' sau ceva de genu, pe urma vei cauta pe itunes jocuri si le poti lua cu contul foarte usor.
Cu contul de Apple ai si siri care vorbesti in engleza cu telefonul si el iti raspunde gen:Who is Steve Jobs? Si telefonul cauta pe net si iti da tot despre el, poti folosi si siri fara net doar ca la lucruri simple:sa suni(calling______) sai sa asculti o melodie de________ spui play song by_________ sau multe altele.
Sper ca te-am ajutat happy

| LPSlidia a răspuns:

Normal ar trebui sa mearga.

| BiuBii a răspuns:

Se poate
daaaa