| oooooooo123 a întrebat:

Am un Iphone 5 care se restarta incontinuu, acum sunt blocat in Recovery mode, nu i pot da Restore pentru ca se restarteaza chiar imediat dupa ce incepe resetarea, nu stiu ce sa mai fac am incercat orice, i am schimbat si bateria, ma poate ajuta cineva va rog frumos? nu pot intra in DFU

2 răspunsuri:
| Cuibus_Codrut_1990 a răspuns:

1.Scoate-i bateria si bag-o inapoi.
2. Apasa pe butonul de inchidere ecran si butonul de volum in acelasi timp.
3.Da-l pe foc
Aceeasi problema am avut-o si eu cu telefonul meu si a mers cu primele 2 variante.

| oooooooo123 explică (pentru Cuibus_Codrut_1990):

Nu se intampla nimic, tot sa l conectez la iTunes imi arata...