| Gică1122 a întrebat:

Am un iphone 5, simplu și m-am săturat să mă chinui cu Apple store pentru muzică. Am căutat o aplicație, gen youtube, să-mi ruleze muzica și fără să trebuiască să rămân în aplicație, dar să meargă și offline. Singura aplicație de acest gen a fost MusicTube, care a mers excelent pentru câteva săptămâni. În ultimul timp nu mai merg adăugate melodii în player, offline, deci... aplicația a devenit inutilă. [de reținut este că aplicația nu ocupă foarte mult, melodiile ne fiind stocate în telefon]. Întrebarea mea este, știți și alte aplicații de genul? Cum să fac să-și revină aplicația Musictube? Am sters aplicația și am reinstalat-o. Pe lângă faptul că am pierdut melodiile... tot nu merge.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia vezi, un jailbreak nu te ajuta?

| Gică1122 explică (pentru sltlp):

Nu vreau jailbreak. Îmi place telefonul asa cum e.

| zBogDDy a răspuns:

Instaleaza Deezer, e ceva gen ca aplicatia descrisa de tine, dar are mai multe facilitati, si daca esti pe Orange(sau ai cunoscuti care sunt pe Orange), chiar se merita.