| Minge707 a întrebat:

Am un Iphone 5S si mi am descarcat browser-ul ala de intimitate " Secure Private Browser ". Cei care il au sau l au mai folosit, spuneti mi va for foartre frumos cum pun parola pe el deoarece cand l am descarcat mi a aratat ca pot sa pun parolo si nu am sau nu stiu cum sa o pun. FUNDA!

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ooohoo.Eu sincer nu am iPhone si nici nu am incercat browser-ul, dar ce iti voi spune se aplica pe toate telefoanele.Cauta in App Store "APP LOCK". Acolo cauti o aplicatie buna si blochezi browser-ul.Dar ca sa stii NICI O APLUCATIE DIN App Store SAU DIN MAGAZIN PLAY NU TE PROTEJEAZA COMPLET.MEREU VOR FI PORTITE DE SCAPARE IN CAZUL ACESTOR APLICATII