| YoMihai a întrebat:

Am un iPhone 6 Plus, nu stiu ce s-a intamplat ca s-a inchis dintr-odata si daca il deschid se aprinde doar cum se aprinde normal ecranul doar ca fara marul alb. Adica e ecranul deschis negru pentru cateva secunde dupa cate se inchide si se repeta faza. •telefonul este incarcat si nu avea nimic inainte de 'intamplare'• ce as putea sa ii fac? Am incercat si 'formula' de la Hard Reset.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Garantie. Asta s-a dus.

| Jhonny22 a răspuns:

Sal, ce te pot sfatuii eu, daca i-ai dat deja reset, si tot la fel face, desfal, are doar 2 surubele in partea de jos, grija mare cand il deschizi apoi si fiecare surubel inauntru, deconecteaza-i pentru 5 minute bateria, si apasa pe butonul de pornire in timp ce ai deconectat bateria, de obicei am rezolvat cazuri de asta unde lucrez, daca nici asa nu a dat rezultat, telefonul tau e dus, are probleme de soft, trimis la garantie, dar incearca totusi!