| Maria_Alexia_2000_N8et a întrebat:

Am un iPhone 6 si am ecranul zgâriat. Daca imi schimb ecranul, am auzit ca cica nu mai merge butonul de home. e advd?

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pai e ca si cum ai schimbat chiloteii si nu mai poti face pipiwinking? Eu cred ca inca poti.

| tamulici a răspuns:

Nu, nu este adevărat.
Eu mi-am schimbat ecranul la telefon de trei ori, tot ce trebuie să ții cont este să îl schimb într-un service de calitate, pentru a nu apărea repercursiuni!

| Maria_Alexia_2000_N8et explică (pentru tamulici):

Ai iph?

| tamulici a răspuns (pentru Maria_Alexia_2000_N8et):

Da, iph 6. Și l-am tot spart, până m-am învățat să îi pun folie și carcasă.

| Maria_Alexia_2000_N8et explică (pentru tamulici):

A, si iti merge butonul de home si amprenta nu?