| SDavidS a întrebat:

Am un iPhone de 8GB si nu sunt multumit cu spatiul de stocare, daca cumpar un New iPad de 16GB o sa fie bine pentru mine sau ar trebuie sa cumpar unul de 32GB? Funda! 1

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tu stii mai bine de ce spatiu de stocare ai nevoie. :)
Uite ce impresii ne-a lasat noua Th new iPad! http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html

| MYK3 a răspuns:

Salut imi dau lacrimiile cand citesc intrebarea. Ma gandeam ca nu mai vreti iPad. Deci aveam aceiasi problema... Si ma gandeam ma eu cumpar de 16 ca ii mai ieftin. Dar dupa aia mi-e frica sa instalez mai multe aplicatii ca se umple memoria si nu pot filma mult Full HD ca se umple memoria asa ca am cumparat Apple New iPad 32 GB Wifi Black si este superb. Dexi pentru 1 suta de euro ai memorie de te saturi. Ia-ti de 32 GB si nici o data sa nu renunti la Apple
APPLE 4 EVER!
Funda?

| kiddoeraxus a răspuns:

Pai de unde sa stim noi ce pui tu in telefonul ala? Ia unu de 32 si termina treaba laughing.