| nboss9289 a întrebat:

Am un j3 2017, i-am facut toate actualizarile si acum are Android 8.0 oreo dar cand ma joc un joc imi reporneste (se stinge dupacea porneste) si nu stiu cum sa rezolv asta sau macar daca e din cauza actualizarii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acelasi model. La fel am patit si eu acum doua saptamani. Probabil este o alta aplicatie care provoaca un scurt circuit intern si de asta se reseteaza. Nici eu nu am gasit raspuns.
I-am facut telefonului o revenire la setarile din fabrica si problema s-a rezolvat.
Fa-i o revenire la setarile din fabrica, dar inainte fa-i si backup in Samsung cloud.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca totusi problema continua trebuie mers la service.