| PumpkinDoll a întrebat:

Am un Joyetech eGo AIO si vreau sa stiu cand trebuie schimbata o rezistenta.Cand imi dau seama ca rezistenta trebuie inlocuita, la fel si in cazul bateriei.BTW,are ceva daca il tin in buzunar singur? Sau doar bateriile pentru vape-uri nu trebuiesc tinute in buzunar? AM auzit ca poate sa explodeze si imi e cam frica.

1 răspuns:
| Olariu_Razvi_1993 a răspuns:

Bateria nu se poate schimba, și rezistenta se schimba odata la 2 sau 3 sapt, depinde cat vapezi, si vezi simțit gust de ars si te va pisica in gât cand trebuie schimbată.